BLATIST am fost, BLATIST sunt inca, si-oi fi cat mingea e rotunda :D | |||||||||
Last update: 31.05.2003 15.15 | |||||||||
REGULAMENT: | |||||||||
-MECIURILE SE VOR DESFASURA DUPA SISTEMUL "CUP RULES", IAR REZULTATUL LUAT IN CONSIDERARE ESTE CEL DE LA SFARSITUL MECIULUI | |||||||||
- ECHIPELE SITUATE PE PRIMELE DOUA LOCURI IN GRUPE SE VOR CALIFICA PENTRU FAZA URMATOARE | |||||||||
- ECHIPELE GAZDA TREBUIE SA DEA CHALLENGE (CUP RULES) ADVERSARILOR STABILITI PRIN TRAGERE LA SORTI, DUPA PROGRAMUL DE MAI JOS | |||||||||
- IN CAZ CA UN MECI DIN GRUPE, NU SE DISPUTA SUB FORMA DE
CUP RULES, IN CAZ DE EGALITATE DE PUNCTE SI GOLAVERAJ, SE VA CONSIDERA MECI
PIERDUT DE ECHIPA CARE A DAT CHALLENGE-UL, DECI ATENTIE
|
|||||||||
- PROPUNEREA PENTRU AMICAL TREBUIE FACUTA PANA CEL TARZIU LUNI SEARA, DAR INCERCATI SA REZOLVATI TREABA CAT MAI REPEDE POSIBIL | |||||||||
- VA ROG AVETI GRIJA SA DATI CHALLENGE ECHIPEI CARE ESTE TRECUTA IN PROGRAM!!! AVETI TRECUTE SI ID-UL ECHIPEI, SI USERNAME, ASA CA VA ROG ATENTIE | |||||||||
- ECHIPELE CARE NU DAU CHALLENGE ADVERSARULUI STABILIT PRIN TRAGEREA LA SORTI PIERD MECIUL CU 3-0, LA A DOUA ABATERE FIIND EXCLUSE DIN COMPETITIE | |||||||||
- DIN CAUZA TIMPULUI REDUS RAMAS PANA LA TERMINAREA CAMPIONATULUI, PARTIDELE SE VOR DESFASURA FARA SISTEM TUR-RETUR | |||||||||
* In timpul cel mai scurt posibil va fi afisat regulamentul complet si programul ultimei etape din grupe, cat si programarea meciurilor din fazele finale | |||||||||
Grupele si programul meciurilor au fost stabilite prin tragere la sorti, fara a se tine cont de pozitia din clasamentul ligii sau capacitatea stadionului | |||||||||
VA ROG REVENITI SI IN ZILELE URMATOARE PENTRU PROGRAMUL DETALIAT!!! | |||||||||
Componenta grupelor si programul primelor doua etape: | |||||||||
Grupa A | USERNAME | J | G | P | |||||
1 | AS BLATUL (35321) | bamsedj | Iepurash (179330) | - | AS BLATUL (35321) | ||||
2 | Iepurash (179330) | mullercosmin | SC Steaua (179685) | - | METALUL TIMISOARA (181014) | ||||
3 | METALUL TIMISOARA (181014) | michaelbst | AS BLATUL (35321) | - | SC Steaua (179685) | ||||
4 | SC Steaua (179685) | petrosani | METALUL TIMISOARA (181014) | - | Iepurash (179330) | ||||
Grupa B | USERNAME | ||||||||
1 | Steaua Petrosani (36839) | minerul | Steaua Petrosani (36839) | - | Best Ultra (180339) | ||||
2 | Best Ultra (180339) | Diabollick | F.C. Torpila Scornicesti (179465) | - | UfC RAPID CFR (36113) | ||||
3 | UfC RAPID CFR (36113) | deldones_jan | UfC RAPID CFR (36113) | - | Steaua Petrosani (36839) | ||||
4 | F.C. Torpila Scornicesti (179465) | kneala | Best Ultra (180339) | - | F.C. Torpila Scornicesti (179465) | ||||
Grupa C | USERNAME | ||||||||
1 | Steaua d!n Bucuresti (178963) | 1GM-max | Steaua d!n Bucuresti (178963) | - | Jiul (35298) | ||||
2 | FC Vega Deva (179295) | vicentiu | FC Vega Deva (179295) | - | Fc Corvinu Timisoara (180918) | ||||
3 | Jiul (35298) | totmarius | Jiul (35298) | - | FC Vega Deva (179295) | ||||
4 | Fc Corvinu Timisoara (180918) | Neatex | Fc Corvinu Timisoara (180918) | - | Steaua d!n Bucuresti (178963) | ||||
Grupa D | USERNAME | ||||||||
1 | FC.HUNEDOARA (180940) | numancito | Flamingo Computers (35066) | - | FC.HUNEDOARA (180940) | ||||
2 | Flamingo Computers (35066) | flamingo | SHEVA7GOL (34788) | - | FC Scrotul_HD (181593) | ||||
3 | SHEVA7GOL (34788) | eyesgreen | FC Scrotul_HD (181593) | - | Flamingo Computers (35066) | ||||
4 | FC Scrotul_HD (181593) | sebastianhd | FC.HUNEDOARA (180940) | - | SHEVA7GOL (34788) | ||||
Grupa E | |||||||||
1 | Fc RealClub (179789) | fantasy2k | Dinamo-Bucharest (36235) | - | Poli AEK (36121) | ||||
2 | Dinamo-Bucharest (36235) | ALAFIN | fc-steaua (36111) | - | Fc RealClub (179789) | ||||
3 | Poli AEK (36121) | tomoniu | Poli AEK (36121) | - | fc-steaua (36111) | ||||
4 | fc-steaua (36111) | adalexandru | Fc RealClub (179789) | - | Dinamo-Bucharest (36235) | ||||
Grupa F | USERNAME | ||||||||
1 | SS. Lazio Roma (34395) | allenatore | SS. Lazio Roma (34395) | - | FC PIX (36435) | ||||
2 | FC PIX (36435) | ident23 | F.C. Intermeridian (34973) | - | FC Stark (36726) | ||||
3 | F.C. Intermeridian (34973) | Scali | FC Stark (36726) | - | SS. Lazio Roma (34395) | ||||
4 | FC Stark (36726) | avdan | FC PIX (36435) | - | F.C. Intermeridian (34973) | ||||
Grupa G | USERNAME | ||||||||
1 | AC-Milan-1899 (36432) | Rossoneru_1899 | F.C. Parcul 1 (35270) | - | AC-Milan-1899 (36432) | ||||
2 | F.C. Parcul 1 (35270) | merfi | Armata (36195) | - | abcdef (180554) | ||||
3 | Armata (36195) | RedCap | abcdef (180554) | - | F.C. Parcul 1 (35270) | ||||
4 | abcdef (180554) | Al3xu5 | AC-Milan-1899 (36432) | - | Armata (36195) | ||||
Grupa H | USERNAME | ||||||||
1 | Real Madrid C F (34217) | Cosminho | Fc. Dinamo (36163) | - | Diavoli Tasmanieni (35737) | ||||
2 | Fc. Dinamo (36163) | McBoy | Real Madrid C F (34217) | - | fc alexandria (36633) | ||||
3 | Diavoli Tasmanieni (35737) | necajitu | Diavoli Tasmanieni (35737) | - | Real Madrid C F (34217) | ||||
4 | fc alexandria (36633) | diviner | fc alexandria (36633) | - | Fc. Dinamo (36163) | ||||
IN GRUPA H, DEOARECE TOATE ECHIPELE AU AMICAL ARANJAT DEJA, PRIMA ETAPA NU SE DISPUTA, DECI MECIURILE TRECUTE IN PROGRAM SUNT CELE DIN ETAPA A II-a SI A III-a |